אהבה בת 60

עולם הדייטינג של היום כבר לא שייך לצעירים בלבד. בעשורים האחרונים, רבים מקהילת בני השישים פלוס נכנסו כשחקנים דומיננטיים לסצנת ההיכרויות. אם באינטרנט או דרך פעילויות אחרות, התפתחה תעשייה ענפה שמספקת פלטפורמה ממנפת לבני הגיל השלישי ליהנות מהחיים וגם לייצר אהבה וזוגיות בדרך.

תוחלת החיים הגדלה ואיכות החיים המשתבחת בעידן המודרני יצרו אוכלוסייה אחרת של בני הגיל המוזהב מכפי שהייתה קיימת בעבר.

עם כישורים נרכשים של ניסיון, זמן פנוי, חופש כלכלי מאפשר ותפיסת עולם של מיצוי והנאה כל יום כי החיים קצרים, לבני הגיל השלישי יש סיכויים גבוהים להצלחה בתחום הלב.

אז מה הם רוצים בזוגיות בשלב הזה של החיים?

לאהבה בת 60 יש משמעות חדשה. בשלב זה בחיים כאשר ה׳תפקידים והמחויבויות׳ של בנייה והתבססות כבר עברו והצרכים, הרצונות והמטרות בתחום הזוגי משתנים. רוב האנשים בגיל הזה מעוניינים למצוא פרטנר שיש להם אתו תחביבים ותחומי עניין משותפים, חלומות ותפיסת עולם חופפים, מישהו שיהיה שותף לחוויות, מישהו שאפשר לצחוק אתו. באהבה בת 60 אין מטרה לגדל ילדים יחד או לבנות בית משותף. המטרה העיקרית היא ליהנות מהחיים עם מישהו שהיכולות והפניות הרגשית והפיזית שלו דומים לזה של בן או בת הזוג. חבר או חברה להעביר יחד זמן בכיף.

זה יכול להיות חיובי או פחות, תלוי בגישה וברצון לגביי זוגיות. יש כאלה שייהנו לפגוש אנשים חדשים ולצאת לדייטים מזדמנים. אחרים אולי יחשבו שדייטים מזדמנים הם מאכזבים ומתסכלים. הבשורה הטובה היא שהאפשרויות להכיר בגיל השלישי הן מגוונות וכל אחד יכול לבחור את הדרך שמתאימה לו.

כל הדרכים מובילות לאהבה

אז איפה אפשר למצוא אהבה בת 60? באופן טבעי רבים מבני השישים פלוס פרשו מעבודה או מועסקים במשרה חלקית, פחות תובענית ומחפשים פעילויות שימלאו את הזמן הפנוי שלהם. הפוטנציאל לפגוש אנשים שהם באותו גיל וסטטוס במקומות האלה הוא גדול. החל ממועדוני ברידג', קאנטרי, ריקודי עם, מכון אבשלום, זמן אשכול ועוד. כל אלה הן פלטפורמות מצוינות להיפגש ולהכיר פנים מול פנים ללא החסם הווירטואלי.

כאשר לייק וסמיילי נפגשים

בעולם הדיגיטלי היום, רבים מאלה המגיעים לגיל השלישי מצוידים כבר במיומנויות כדי לנווט דרכם באפליקציות בסמארטפון ובמחשב. יש כאלה שמסתדרים בעצמם וכאלה שנעזרים ונכנסים לאתרי היכרויות אונליין. פלטפורמות אלה באינטרנט מאתגרות מבחינת אופי התקשורת. אשליית השפע, הזמינות והטכנולוגיה הופכים את החוויה לביקור בסופר ווירטואלי בו אנשים הם ׳מוצר על מדף׳ ולעיתים קרובות עולים רגשות של ניכור, בדידות, תסכול, חוסר אמון ואכזבה. כל אלה מצריכים גישה חיובית, קלילות אורך רוח ומיומנות ניווט וסינון כדי לא להתעכב על אלה שלא מתאימים למה שאנחנו מחפשים. לכן מומלץ לשלב בין אתרי היכרויות ומגוון פעילויות פרונטליות כדי למקסם את הסיכוי לקצור הצלחות.

אימון לדייטינג

אימון אישי, קוצ׳ינג יכול לתמוך בתהליך של מציאת אהבה בת 60+. עבודה עצמית על פיתוח חשיבה חיובית, זיהוי והתמודדות עם פחדים, תחושת בדידות, אכזבות וכל מעצור אחר שיש בדרך. בנוסף, עזרה ותמיכה בהקמת פרופיל וניווט נכון באתרי היכרויות, התנהלות ובניית קשר במפגש פנים מול פנים. החוויה לעבור את הדרך עם מישהו, לא לבד ולהיות חלק מתהליך ועשייה מקדמת את הסיכויים להשיג את מה שאנחנו רוצים. בהצלחה.

 

 

 

 

 

 

אהבה בת 60
שתף ב :